בניית אתר מכירות

בניית אתר מכירות הוא עולם ומלואו. אומנות של ממש.

זהו תחום יחסית חדש שנמצא בצמיחה כל הזמן. התחום הזה נולד מצורך עז של העולם לעבור למודל עסקי חדש המורכב משני אלמנטים מרכזיים: חסכון בעלויות, וצמיחה לשווקים חדשים.

המציאות כיום היא שעסקים לאט לאט מתעוררים למציאות חדשה ומפנימים שהדרך היחידה שלהם להתחזק, לגדול ולהרוויח (המון…) היא להקים אתר מכירות. ומי שמתנגד לרעיון ולשינוי — סופו ידוע מראש.

לשם כך, וכדי לתמוך בך בתהליך השינוי, צוות המקצוענים של מינטי נכנס לפעולה. אנחנו נעזור לך, בעל או בעלת עסק, בין אם קטן או חובק עולם לעשות את המעבר לתוך עולם האי-קומרס (eCommerce)  באופן החלק והבטוח ביותר.

בניית חנות אינטרנטית מעולם לא הייתה פשוטה יותר, וכדי לדאוג שזה באמת יהיה פשוט ויעיל אנו משלבים את מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר WordPress יחד עם מערכת המסחר האלקטרונית WooCommerce. מערכת מדהימה ונוחה המאפשרת גמישות ויעילות שרק מי שיצא לו להשתמש בה יכול לתאר.

אז עד עכשיו השתמשנו במילים גבוהות וז'רגון מאוד טכנולוגי. מה כל זה אומר בשורה התחתונה עבור הלקוח? על קצה המזלג, הרכבנו עבור העסק שלך פתרון עוצמתי ויעיל למסחר אלקטרוני. הפתרון הזה כולל בתוכו עלויות תחזוקה מינימליות, נוחות שימוש מקסימלית, וגמישות של בלרינה. עם WooCommerce הכל אפשרי לכל בעל עסק, ולכל סוג מוצר, לא משנה כמה מורכבות או ספציפיות הדרישות.

כך שאם העזת לחשוש מהרעיון של בניית אתר מכירות ומעבר למסחר אלקטרוני – פשוט אל. אנו נשתמש עבורך בתוכנה נקייה, פשוטה, נוחה וידידותית למשתמש, שבו זמנית מתקדמת לאין שיעור. מעין אולר שוויצרי מדוייק שיכול להשיג כל מטרה.

בואו נדבר עכשיו!
_

בוא ונתחיל לעבוד!

_

בוא ונתחיל לעבוד!