בניית אתר קטלוג

לא משנה אם מדובר ברכבים, מוצרי חשמל יוקרתיים או פרגולות – יש ברשותך עסק שמחזיק מלאי של מוצרים ואתה רוצה להציג את המלאי הזה באינטרנט לכולם כדי להתחיל לסגור עסקאות גם עם מי שטרם שמע עליך או מה שיש לך להציע. כל זאת מבלי לדאוג לניהול חנות באינטרנט, להתעסק בסליקה, או למנות צוות שידאג לתחזק את הרכישות שמגיעות דרך האינטרנט.

או שאולי אתה עסק שמציע רכישה בסיטונאות בלבד, ולכן הפתרון של רכישה דרך האינטרנט הוא כלל לא רלוונטי עבורך.

בשורה התחתונה, אתה רוצה להמשיך לפעול דרך החנות הפיזית שלך. אם זה המצב שבו אתה נמצא כרגע, אתר קטלוגי הוא הפתרון המושלם בשבילך!

אתר כזה יאפשר לך לתת ללקוחות שלך מצגת מדויקת אודות המוצרים שניתן להשיג אצלך; אילו אפשרויות זמינות, למה יכול לצפות הלקוח בחנות, ומה מבדל את המוצר שלך מהמוצרים של המתחרים.

למעשה, אתר קטלוגי הוא חנות אינטרנטית רגילה לחלוטין על כל המאפיינים שלה – מוצרים, תמונות, מידות, צבעים ואפשרויות. ההבדל העיקרי (ובדרך כלל היחידי) הוא שבאתר קטלוגי אין פונקציה של סליקה.

אך המטרה העיקרית של אתר קטלוגי היא להציג את המוצר או השירות באופן כזה שיגרום ללקוח לרצות להשאיר פרטים, לבקר בחנות, ולבסוף גם לרכוש.

כאן נכנס לתמונה הצוות המדויק של מינטי. אנחנו יודעים בדיוק מה עובר לגולש בראש ויש ברשותנו כל הסודות שיהפכו את האתר של העסק שלך למגנט לקוחות. אנחנו נדאג שהמוצרים שלך יוצגו באופן החיובי והמושך ביותר – הכל כדי להפוך את האתר והעסק שלך להצלחה מסחררת.

בעל עסק! אתה לא לבד. ב-Minty אנחנו יודעים כמה קשה להחליט מה דרך הפעולה הנכונה עבור החנות שלך. הניסיון שלנו יעזור לנו לכוון אותך לפתרון המדויק בכל סיטואציה, לא משנה כמה מורכבת.

ואם יום אחד תחליט שאתה רוצה להפוך את אתר הקטלוג שלך לחנות אינטרנטית חייה ונושמת – אנחנו נדאג לך בקלות. כל שנצטרך לעשות הוא להטמיע סליקה ותוכל להתחיל לקבל הזמנות דרך האתר.

בואו נדבר עכשיו!
_

בוא ונתחיל לעבוד!

_

בוא ונתחיל לעבוד!