בניית אתר תדמית

יש לך אתר וורדפרס קיים, שירות או מוצר חדש שאתה רוצה להביא לשוק? או שאולי אתה בכלל עסק שהבין את הערך העצום שטמון בגוגל ובאינטרנט, והצורך להקים אתר תדמית הפך קריטי?

אנחנו יודעים איך זה — בהתחלה בטח חשבת שלבנות אתר תדמית יהיה החלק הכי קל של הפרויקט. ואז, אחרי קצת מחקר וכמה שיחות טלפון גילית שיש מבחר אינסופי של חברות ואפשרויות שיגרמו לכל אדם שפוי להתפגר — החל מתבניות עיצוב, תוספים, ועד שפע של פונקציות שיש לבחור מהן…

אבל תמיד אמרו שכל המרבה הרי זה משובח!

בשורה התחתונה, עבור בעל עסק, האפשרויות הללו אומרות שיש החלטות לקחת… והרבה מהן!

אחסון האתר, איפה? ואיזה סוג אחסון? משותף, VPS, אחסון וורדפרס מנוהל או ענן? איזה מהם הוא הנכון? ואיך יודעים בכלל? האם זה כולל SSL?

התוצאה של כל הטירוף הזה, ברוב המקרים, גורמת לשיקול דעת מוטעה ולהחלטות שפוגעות בעסק בטווח הארוך. אנחנו לא צריכים לספר לך כמה אתרים גרועים יש ברשת…

וזה המקום שבו אנחנו, המקצוענים של Minty, נכנסים לתמונה. יש בידינו הכלים והניסיון שיעזרו לנו להביא את העסק שלך אל עולם הדיגיטל בדרך ראויה. אנחנו נבנה עבורך אתר תדמית שיעטוף את המסר של העסק שלך בדרך שתראה לעולם בדיוק למה הוא מסוגל… בדרך שתביא לך לקוחות!

הצוות שלנו בא לעזרתך ומסיר את המשקל העצום מהכתפיים שלך. בזכות הידע הנרחב והמומחיות של מינטי נוכל להציע עבורך את הפתרונות הטובים ביותר עבור הדרישות הספציפיות שלך, עם 100% נוחות ו-0% כאב ראש – החל מהקונספט והרעיון, ועד לתוצר המוגמר. ככה, בזמן שאנחנו נעבוד על אתר התדמית שלך אתה תוכל להתמקד במה שחשוב באמת — הפעילות העסקית והניהול.

בואו נדבר עכשיו!
_

בוא ונתחיל לעבוד!

_

בוא ונתחיל לעבוד!