שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

מה תהליך העבודה עם מינטי?

תהליך העבודה של מינטי פשוט ומסודר. ראשית, נעשה שיחת בירור ממוקדת. בשיחה הזו נבין מה הצרכים שלך, מה המטרה, ונשאב ממך כל פיסת מידע שתעזור לנו להגיע ליעד.

בסיום השיחה תעביר אלינו במייל מסמך עם אפיון מפורט שכולל בתוכו לפרטי פרטים את נתוני הפרויקט. מהדברים הגסים והכלליים ביותר כמו "מה המטרה הסופית של הפיתוח הזה?" ועד לפרטים הקטנים ביותר – כמו "אילו שדות צריכים להופיע?".

לאחר מכן, הצוות של Minty יעבור על כל המידע מהשיחה הראשונה בצירוף האפיון ששלחת ויעשה זיקוק לכל המידע יחד כדי להגיע למטרה מדויקת יותר. לאחר מכן תישלח אליך הצעת מחיר. השלב הזה אורך 1-3 ימים.

לאחר אישור סופי שלך, חתימה על הסכם ותשלום מקדמה אנחנו נדאג להכין תכנית עבודה מסודרת כדי שההתקדמות תהיה כפופה ללו"ז אותו קבענו בתחילת הפרויקט. עכשיו צוות המפתחים יכול להתחיל לרוץ על הפרויקט. שלב זה גמיש מאוד ויכול לקחת בין 7 ימים עד 2-3 חודשים, הכל תלוי כמובן בגודל הפרויקט.

לאחר סיום שלב זה וביצוע QA מעמיק, הפרויקט מוכן! התוצר מועבר ללקוח לבדיקה ואישור סופיים.

מה דרכי ההתקשרות עם מינטי?

מכיוון ששיחות טלפון גובות זמן יקר שניתן לנצל על דברים חשובים יותר, ברוב המקרים אנחנו מתקשרים בעיקר באימייל, ווטאספ וסקייפ. לדברים דחופים יותר אנחנו זמינים בנייד 053-3063131.

מה הרכב צוות הפיתוח והניסיון שלו?

צוות הפיתוח של מינטי, נכון לכתיבת שורות אלו מונה 4 אנשים:

  • מנהל פרוייקטים / אחראי QA.
  • 3 מפתחי Fullstack.

כולם בצוות הזה, ללא יוצא מן הכלל, מפתחים ברמת סניור. לכולם ניסיון נרחב עם וורדפרס של 5 שנים ומעלה, וניסיון בתכנות Fullstack של 10 שנים לפחות. מנהל הפרויקטים שלנו אחראי על ניהול של צוות המפתחים, יצירת תכניות עבודה של כל פרויקט וכמו כן על בקרת איכות לווידוא תקינות ואיכות של כל פרויקט.

אני רוצה להגיע לביקור, מה כתובת המשרדים שלכם?

במינטי הגענו למסקנה שאנחנו מעדיפים להתפאר בתוצרת מהשורה הראשונה – לא ממשרדים במגדלים חדשים. לכן, אין לנו משרדים שניתן לבקר בהם.

יש לי המון עבודה בשבילכם, האם אתם מציעים הנחות?

אנחנו אוהבים לעבוד ולתת תפוקה! אך אנחנו לא מציעים הנחות. מכיוון שאנחנו מאמינים באיכות העבודה שלנו יש לנו תעריף אחיד וקבוע לכלל הלקוחות שלנו. כמו כן, כך כל הלקוחות שלנו מקבלים יחס זהה.

מה הערכים של מינטי?

זמן הוא יקר. אנחנו אוהבים לעבוד, לייצר, ולתת תפוקה. לכן אנו ממעיטים בשיחות טלפון ודיבורי סרק עם הלקוחות. 95% מהזמן שלנו מושקע בעבודה. הכל צריך להיות מדויק ולקדם את המטרה המשותפת שלנו עם הלקוח – להשלים את הפרויקט ביעד המתוכנן.

הטוב ביותר – או כלום. שמנו בעדיפות עליונה את איכות העבודה והתמורה ללקוח. עיגול פינות הוא דבר שלא בא בחשבון. הטוב ביותר או כלום.

שקיפות היא הכל. הלקוח מעודכן בהתקדמות הפרויקט באופן שוטף, יודע את העלויות, והמידע תמיד נמצא אל מול עיניו.

למה כדאי לי לבחור בכם – מה מבדל אתכם מאחרים?

אנחנו פשוט לא מבלבלים את המוח. במינטי אימצנו את גישת המינימליזם – אנחנו מצמצמים ל-0 את כל מה שלא רלוונטי ומעכב את תהליך העבודה שלנו, ומשקיעים 100% מהמאמץ שלנו במה שכן חשוב; להתקדם בפרויקט שלך בסטנדרט הגבוה ביותר.

נכוותי בעבר עם חברות אחרות. מה מבטיח לי שהפעם זה לא יקרה?

בכנות, כלום. כל מה שנוכל להבטיח לך הוא שהמטרה היחידה שלנו היא לספק את הדובדבן שבקצפת – תוצרת שנהיה גאים בה. תקרא את הערכים שלנו, תבין שאנחנו לא משחקים.

מה העלויות שלכם?

הכל בהתאם לגודל הפרויקט שעל הפרק ולדרישות, אך התעריף השעתי זהה בכל המקרים. כדי לקבל פרטים מדויקים עבורכם צרו עמנו קשר באחת מהדרכים באתר.

איך אני יכול לקבל מענה מפורט על כל השאלות שלי?

כדי לקבל תשובות מפורטות ומדויקות אנחנו ממליצים לרכז את כל השאלות שלכם למייל מסודר ואנחנו נענה לכם בהקדם האפשרי.

באילו דרכים ניתן לשלם?

אנחנו מקבלים העברה בנקאית וכרטיסי אשראי.

מוכן להתחיל? השאר פרטים עכשיו!