תכנות ופיתוח בוורדפרס

אנחנו יודעים בדיוק כמה משאבים ודברים מוכנים קיימים ברשת לוורדפרס. תוספים, עיצובים, תבניות, פיסות קוד… יש יותר מדי מבחר! אך בהרבה מקרים הפתרונות הזמינים לא מותאמים בדיוק לצרכים שלך וחסרות בהם פונקציות קריטיות.

אם יש ברשותך אתר תיירות לדוגמא, ואתה צריך לבצע אינטגרציה בין מערכת טיסות חיצונית שאתה עובד עמה לבין וורדפרס, סביר להניח שתתקל במחסום ותיאלץ למצוא מתכנת איכותי שיוביל את הפרויקט הזה.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. במינטי, הבנו כבר מזמן את הצורך ההולך וגובר של בעלי האתרים בפתרון איכותי לכל הצרכים התכנותיים שלהם. לרשותנו יש צוות קומנדו מדויק של מפתחי Full Stack שההתמחות שלהם הינה בשפות תכנות כמו: CSS3, HTML5, JavaScript, Node.JS, MySql, MongoDB, Php ועוד. כל הידע הזה, בשילוב עם ניסיון נרחב בפרויקטים רבים יספק עבורך מענה מדויק לדרישות שלך.

לצד המפתחים שלנו, יש צוות נוסף של QA המורכב גם הוא ממפתחי Full Stack, רק שהפעם תפקידו הוא לוודא את איכות העבודה ולבדוק שבסוף הפרויקט המוצר המוגמר עומד בקו אחד עם האפיון של הלקוח ובסטנדרט האיכות הגבוה שלנו. למרות שאנחנו סומכים בעיניים עצומות על המפתחים שלנו, החלטנו לייצר שכבה נוספת – עוד בקרה – כדי להבטיח שהלקוחות שלנו יקבלו את הטוב ביותר.

אבל מה מייחד את צוות המפתחים של מינטי? ובכן, יצא לנו לבדוק לא מעט אתרים מתחת למכסה המנוע שלהם, ובדיוק כמו בכל תעשייה אחרת אפשר להבחין מתי בוצעה עבודה איכותית ומתי לא. לפעמים השלד יכול להיראות נפלא, אבל כשנכנסים לעומק הקורה מגלים שבעצם מתחת לכל היופי עומדת עבודה חובבנית וביצוע כושל. בדיוק כאן נכנס פקטור האיכות של מינטי. אנחנו עובדים בצמוד ל-Best Practices של וורדפרס ותכנות בכלל, מה שאומר שאנחנו נצמדים לסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל מה שקשור לתכנות וקוד. עבורך, הלקוח, זה אומר מקסימום איכות ומינימום תקלות.

בואו נדבר עכשיו!
_

בוא ונתחיל לעבוד!

_

בוא ונתחיל לעבוד!